PANCZO - TRANSPORT & FORWARDING SERVICES

Firma funkcjonuje na rynku od 2002r. Świadczy usługi transportowe, spedycyjne i budowlane na terenie kraju i Unii Europejskiej. Na początku swojej działalności była małą transportową firmą rodzinną, operującą na rynku lokalnym. Po kilku latach rozszerzyła swoją działalność nie tylko terytorialnie, ale również personalnie - powiększając zatrudnienie oraz powiększyła obszar działania na wszystkie kraje Europy. wsółprca

W dniu 23.10.2002r. firma otrzymała licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy, od 25.11.2004r. uzyskała licencję na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy. Od 12 sierpnia 2010 rozwinęliśmy również działalność spedycyjną. Właścicielem firmy jest Piotr Pańczyk. Siedziba firmy znajduje się w Przecławiu k/Szczecina.

Najważniejszym elementem naszej firmy są pracownicy, którzy są mieszkańcami województwa zachodniopomorskiego. Nasi kierowcy są wykwalifikowanymi ekspertami w prowadzeniu pojazdów ciężarowych oraz doskonale znają zarówno Polskie, jak i Europejskie normy przewozowe. Ich wieloletnie doświadczenie przekłada się na wzrost sprawności działania naszej firmy oraz na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i zaufania naszych zleceniodawców.

Stan techniczny naszej floty pojazdów jest stale monitorowany w autoryzowanych serwisach, tak aby zapewnić najwyższą jakość usług transportowych i aby dostarczyć towar do celu w wyznaczonym czasie.

350

Zadowolonych klientów

126000

Zrealizowanych zleceń

30

Obsługiwanych Państw

420

Zakończonych projektów